Proč si pronajmout VPS server právě od nás?

Nabízíme výkonné VPS servery k pronájmu a využití. Hlavními výhodami oproti zálohování je, že máte možnost využívat více než 50 aplikací, které jsou vhodné právě k tomu, aby vám ulehčili každodenní život a podnikání.

Na jednom VPS serveru Vám může zároveň běžet několik služeb nebo aplikací.

Virtual NAS VPS je server běžící na virtualizovaném hardwaru.Celý server je jen váš, nainstalován je na něm operační systém (DSM), ke kterému máte plný administrátorský přístup.

Více než 50 aplikací k výběru na vlastním VPS serveru

Podívejte se na některé z aplikací v naší nabídce. Pokud máte zájem některé aplikace blíže prozkoumat, tak nabízíme i možnost vyzkoušet si VPS server na dobu 7 dní zdarma.

Mezi nejpoužívanější Aplikace z balíčku Synology patří:

  • Vlastní Emailová stanice
  • Hosting Webových stránek a Eshopu
  • Kamerové Systémy
  • Zálohování vašich zařízení(tablet,pc,notebook,mobil,smartphone)
  • Cloud dostupný pro(tablet,pc,notebook,mobil,smartphone)
  • Foto station, Media station, Audio Station
  • Antivirus,

Aplikace usnadňující práci a komunikaci ve firmě

Pro lepší komunikaci ve firmě můžete využít chat a tím zrychlit práci a řešení kritických problémů pomocí jednoduché aplikace dostupné pro PC, android a iOS.

Pro urychlení práce slouží aplikace office, díky které může více členů naráz upravovat dokumenty a tabulky přímo na svém Virtual Nas a během práce na jednotlivých dokumentech může váš pracovní tým jednoduše komunikovat pomocí chatu i ve větších skupinách.

Kompatibilní s aplikacemi Excel a Word

Soubory aplikace Excel a Word lze na zařízení Synology Office převádět na tabulky a dokumenty, a opačně. Aplikace Synology Spreadsheet podporuje přes 300 vzorců a širokou řadu možností formátování a Vy, tak můžete zcela bez problémů používat existující soubory aplikace Excel.

Aplikace kalendář Vám včas připomene každou další schůzku.

K tomu aby jste vždy měli přehled o svých schůzkách a jednáních je možné využít aplikaci kalendář. Tato služba je zabezpečená na vašem soukromém Virtual NAS a přístup k ní máte jen vy. Schůzky je možné sdílet s ostatními zaměstnanci v pracovní skupině pomocí chatu.

Hardware a nastavení služby

Nemusíte se starat o stárnoucí hardware! Udržovat Virtual Nas server v kondici je naše práce, Vy jen v klidu využívejte virtuální server jako službu.

VirtualNas servery jsou osazeny ověřenými procesory Intel Atom C2538 o výkonu 2.4 GHz a pamětí DDR3 pro rychlé fungování.

Vše Vám pomůžeme vzdáleně nastavit a zprovoznit, tak aby jste nemuseli zaměstnávat nebo objednávat externího IT technika.

Změna serveru při nedostačujícím výkonu

Pokud během užívání našich služeb zjistíte, že Vám server nestačí, tak není problém navýšit výkon podle vašich požadavků do 24 hodin. Naši technici se o všechno postarají, tak aby jste mohli klidně pracovat a zálohovat. Spokojený zákazník je u nás vždy na prvním místě.

Zabezpečení a konektivita

Všechny naše VPS jsou chráněny Firewallem a ochranou příchozích paketu aby Vaše VirtualNas servery byli v bezpečí.

Konektivitu pro naše VirtualNas servery zajišťuje optické vlákno o rychlosti 1Gbit/s pro rychlé odesílání a načítání vašich dat.

Díky Quick-Connect si nemusíte pamatovat Vaši veřejnou IP, ale jen jméno serveru které si sami nastavíte a díky tomu se nemusíte bát útoků na Váš VirtulNas.

Zálohování a snímkování 5dní zpětně

Všechny naše servery zálohujeme systémem snímkování 5 dní zpětně, aby jste se nemuseli bát kdyby jste si omylem smazali data. Navíc jsou všechny HDD v systému RAID1 (klonování disků).

Vyzkoušejte si Virtual NAS na dobu 7 dní zdarma

Máte zájem si službu bezplatně vyzkoušet, aby jste zjistili jestli je pro Vás vhodná? To u naší firmy není problém, vyzkoušejte službu na 7 dní zdarma a pak se rozhodnete jestli službu budete využívat nebo ne.