Naše cíle

Virtual NAS hosting má za cíl umožnit, aby každý měl možnost přístupu ke specializovanému systému NAS Synology ve vysoce zabezpečeném stavu v našem datovém centru s vysokorychlostním připojením k internetu bez omezení šířky pásma. Naším cílem je zajistit bezpečné a specializované hostování Synology přístupné všem. Domníváme se, že každý by měl mít možnost využívat Virtual Nas a zabezpečení datového centra.

Průmyslové zkušenosti

Virtual NAS je společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti hostingu a rozsáhlém zázemím ve všech aspektech. Máme bohaté zkušenosti s tím, jak ovládat zařízení bez výpadků, což vám umožní zaměřit se na to, co je důležité pro vaše podnikání. Náš Hosting využívá síťové zařízení a bezpečnostní prvky , které Vám umožní Vaše zařízení používat s maximální spolehlivostí a výkonem.

Konektivita

Další velkou výhodou u systému Synology NAS je pokročilá monitorovací stanice, která Vám umožní udržet data a záznamy z CCTV kamer ve vzdáleném a zabezpečeném datovém centru na Vašem vlastním cloudu a přístup k ní můžete mít kdykoliv a odkudkoliv. Umožňuje Vám připojit se z chytrého telefonu nebo notebooku a zpřístupnit většinu aplikací a live feed z kamer atd.

24/7 Podpora a support

Virtual NAS nabízí podporu nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zavázali jsme se, že Vám poskytneme ten nejlepší 24-hodinový zákaznický servis. Usilujeme o co nejrychlejší řešení všech Vašich problémů. Naši zákazníci se nikdy nebudou cítit osamocení nebo opuštění, když narazí na problém, který je třeba vyřešit.

Poznejte náš tým zblízka

Každý člen našeho týmu je oddaný profesionál a vždy děláme maximum pro spokojenost našich klientů.

Štěpán Suchánek

Zakladatel a CEO

Pavel Hrubý

Hlavní Technik a Support

Jana Krušná

Public Relations a Marketing

Alice Veverková

Asistentka

Firmy, Organizace a lidé, kteří spokojeně využívají naše služby

Virtual Nas

Na našich webových stránkách máme širokou nabídku serverů Synology NAS. Nemůžete se rozhodnout nebo nevíte, jaký balíček NAS by nejlépe vyhovoval vašim potřebám? Nejedná se o problém, stačí nám poslat e-mail a náš odborný a zkušený tým Vám pomůže bez jakéhokoliv závazku koupit. Pokud má náš zákazník specifické požadavky na Virtual NAS, tak můžeme nabídnout řešení na míru. Stačí nám napsat email nebo nás kontaktovat telefonicky, vždy jsme rádi, že Vám pomůžeme s tím, co budete potřebovat.